Ubezpieczenia Szczecin

 Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o wysokiej pozycji na rynku ubezpieczeniowym w Szczecinie. Obsługę w naszej multiagencji ubezpieczeniowej prowadzą doświadczeni Agenci działający w branży od 1999 roku.

Jesteśmy laureatami wielu konkursów które przeprowadzają Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Wśród wielu kryteriów decydujących o przyznaniu tych nagród i wyróżnień była m.in. rzetelność obsługi klienta,dynamika  pozyskiwanie rynku oraz niska szkodowość.

  • ubezpieczenie komunikacyjne,
  • ubezpieczenia dla firm,
  • ubezpieczenie majątkowe,
  •  ubezpieczenia finansowe,
  • ubezpieczenie na życie,
  • ubezpieczenie turystyczne.

Sukcesy te osiągamy poprzez solidność, uczciwość i postępowanie fair play  w stosunku do klienta ale i również do firm z którymi współpracujemy.
Jeśli decydujemy się na współpracę się  z Towarzystwem Ubezpieczeniowym bierzemy pod uwagę jego ustabilizowaną pozycję na rynku, oraz zróżnicowanie produktów ubezpieczeniowych i finansowych dostosowanych do potrzeb klienta. Są to miedzy innymi:

Bacznie śledzimy ofertę zakładów które sprzedają ubezpieczenia oraz naszej konkurencji, pozwala to na zachowanie niskiej stawki za ubezpieczenia oc. Naszymi partnerami na rynku ubezpieczeń w Szczecinie są:

Link4, Liberty Direct, Warta, HDI Asekuracja, Aviva, PZM, Benefia, Compensa, MTU Grupa Ergo Hestia,Generali, PTU SA, TUW TUZ, Macif Życie, Aegon, ADAC.

W naszym biurze zawrzesz też korzystne ubezpieczenie za pośrednictwem agenta.

Interrisk,PZU,Allianz,Uniqa,TUW TUW

Bezpieczeństwo zawartych polis ubezpieczeniowych za naszym pośrednictwem jest zagwarantowane wykupioną przez nas polisą Odpowiedzialności Cywilnej z tytułu wykonywania czynności agencyjnych.